8:30 - 16:00 (Monday - Friday)
Home page > Supplements > Tribulus Terrestris
6PAK Nutrition

Tribulus Terrestris

6PAK Nutrition Tribulus Terrestris je senzačný doplnok strav... Zobraziť viac
Rate: 0,0 (0 rates)
Category: Supplements
Package: 90 cps
Sold Out
Free shipping over 120 EUR
Gift for each order

Price list

Package Stock Expiration Your price Buy
90 cpsthe product is sold out, Monitor availability

6PAK Nutrition Tribulus Terrestris je senzačný doplnok stravy na báze extraktu získaného zo starostlivo vybraných plodov Tribulus terrestris s mimoriadne vysokou štandardizáciou obsahu steroidných saponínov. Každá porcia obsahuje až 90 % týchto mimoriadnych účinných látok, za ktoré vďačia najmä jej jedinečným vlastnostiam. Pravidelná konzumácia prípravku podporuje zlepšenie nálady a pohody. Doplnok poskytuje vysoký komfort užívania, pretože veľkosť tabliet by pri prehĺtaní nemala predstavovať zásadný problém. Navyše umožňujú prípadnú úpravu porcií pre individuálne potreby. 

Prirodzený spôsob, ako si udržať vnútorný pokoj

Tribulus terrestris je všeobecne uznávaný ako jedno z najlepších a najúčinnejších afrodiziak prírodného pôvodu. Priaznivo pôsobí na sebavedomie a do určitej miery zvyšuje sexuálne schopnosti a libido. Nie nadarmo boli vlastnosti tejto zázračnej rastliny oceňované a využívané v starej tradičnej medicíne Číny a Indie.

Fungovanie endokrinného a krvného systému

Výťažky z Tribulus terrestris sa často používajú v posilňovačoch testosterónu, aby sa zvýšila jeho prirodzená koncentrácia v tele. Vďaka steroidným saponínom je to možné bez použitia škodlivých a nelegálnych prísad. Nekonajú okamžite, ako by si mnohí ľudia želali. V prípade zníženej hladiny tohto mimoriadne dôležitého hormónu však môže ovplyvniť normalizáciu syntézy testosterónu a fungovanie endokrinného systému. Za zmienku stojí, že látky obsiahnuté v prípravku podporujú aj správnu činnosť srdca a celého obehového systému (pomáhajú udržiavať správnu zrážanlivosť krvi) a svalového tkaniva.

Veľkosť jednej dávky:1 tbl.
Počet dávok v balení: (90 tbl.)90
Extrakt z plodov Tribulus terrestris1 000 mg
z toho saponíny900 mg

Dávkovanie: užívajte 1 - 3 cps denne na lačno, najlepšie ráno na lačno, pred tréningom na lačno alebo pred obedom, večer pred jedlom alebo pred spánkom na lačno. Tribulus Terrestris môžete kombinovať s produktami ako sú Zinok, ZMA, DAA, AAKG, Saw Palmetto, Maca.Related products