8:30 - 16:00 (Monday - Friday)
Home page > Accessories > Legíny MORO
Real Pharm

Legíny MORO

Legíny MORO - Real Wear sú určené pre ženy, ktoré si pri kaž... Zobraziť viac
Rate: 0,0 (0 rates)
Category: Accessories
Size: XS
Color: black
On stock 4 pcsSale
All in stock
Free shipping over 120 EUR
We ship within 24 hours
Gift for each order

Price list

SizeColor Stock Your price Buy
XSblack4 pcs27,90 EURSale 39,90 EUR
 
27,90 EURSale 39,90 EUR
 

Legíny MORO - Real Wear sú určené pre ženy, ktoré si pri každodennom tréningu cenia pohodlie a komfort. Majú efektný a módny kamuflážny vzor, ​​ktorý vyzerá skvele v podstate na každom type ženskej postavy, pričom ju trochu zoštíhli a zoštíhli. Strih legín je dokonalý pre všetky druhy fyzických aktivít. Môžete behať, cvičiť jogu, jazdiť na bicykli alebo tancovať v legínach Real Wear. V žiadnom prípade neobmedzujú pohyb.

Legíny MORO - Real Wear v štýle camo zaisťujú plný komfort aj pri veľmi náročných cvičeniach. Tým však ich výhody nekončia. Sú veľmi funkčné pri akomkoľvek tréningu a zabraňujú poteniu tela. Zároveň účinne podporujú proces transportu vlhkosti von.

Výrobok je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, ktoré chránia pokožku pred škodlivými účinkami vonkajších faktorov a akýmikoľvek inými druhmi poškodenia. Legíny sa vyznačujú vysokou kvalitou potlače. Použitý materiál je v tomto prípade odolný proti oderu a nevymyje sa. Legíny Real Wear sú veľmi pružné a počas cvičenia sa nešmýkajú, a to aj vďaka špeciálnemu pásu v páse. Majú perfektne strihané švy, ktoré ani pri intenzívnom cvičení nespôsobujú podráždenie pokožky.

Cvičenie v posilňovni a pravidelné tréningy sa vďaka legínam Real Wear nemusia spájať s voľným a nudným oblečením. Vďaka legínam vo farbách kamufláže môžete efektívne vystúpiť z davu a vyzerať skutočne atraktívne.

Legíny MORO - Real Wear sú veľmi pohodlné na rôzne druhy fyzickej aktivity. Majú v podstate nepostrehnuteľné švy, ktoré nedráždia pokožku. Sú vyrobené z rýchloschnúceho materiálu, ktorý účinne odvádza vlhkosť a zabraňuje poteniu tela (95% polyester, 5% elastan). Celá vec je odolná proti škodlivým účinkom vonkajších faktorov. Legíny majú tiež elastický pás a trvalú potlač.Related products