8:30 - 16:00 (Monday - Friday)
Home page > Supplements > Ashwagandha
6PAK Nutrition

Ashwagandha

6Pak Nutrition Ashwagandha 666mg obsahuje 1,5% Withanolides ... Zobraziť viac
Rate: 0,0 (0 rates)
Category: Supplements
Package: 90 cps
Sold Out
Free shipping over 120 EUR
Gift for each order

Price list

Package Stock Expiration Your price Buy
90 cpsthe product is sold out, Monitor availability

6Pak Nutrition Ashwagandha 666mg obsahuje 1,5% Withanolides je Ajurvéda, ktorý je bohatým dedičstvom bylinných praktík popisujúcich využitie viac ako 600 rastlín. V súčasnosti si čoraz viac všímame cenné vlastnosti, ktoré sa ukrývajú v rastlinných zložkách. Ajurvédska tradícia má pozoruhodné riešenie biologických a psychických stavov spôsobených životným štýlom – v jej stáročnej histórii nájdeme Ashwagandhu, rastlinný adaptogén. Adaptogény sú bylinky, ktoré zlepšujú stresové reakcie a pomáhajú telu prispôsobiť sa normalizáciou fyziologických procesov v období zvýšeného stresu. Majú ochranný účinok proti stresu reguláciou homeostázy. Z toho všetkého vyplýva, že Ashwagandha môže byť skvelou oporou v obdobiach duševného a nervového vypätia, prispieva k optimálnej relaxácii a emocionálnej rovnováhe a podporuje našu vitalitu.

Ashagandha sa odporúča v období zvýšenej fyzickej aktivity.
Táto rastlina môže byť dobrou voľbou pre fyzicky aktívnych ľudí. V súčasnosti sa čoraz viac zdôrazňuje význam rastlinných zložiek, čo sa odráža aj vo vedeckých publikáciách. Napríklad autori práce z roku 2010 (Sandhu et al.) vo svojich záveroch uviedli, že Ashwagandha môže byť užitočná v prípade generalizovanej slabosti a pri zlepšovaní rýchlosti a sily svalov dolných končatín a neuromuskulárnej koordinácie. Okrem toho môže táto rastlina pomôcť oddialiť nástup únavy a tým predĺžiť čas do vyčerpania a udržať potenciu na relatívne dlhšie obdobie.

Aké je tajomstvo Ashwagandhy?
Ashwagandha obsahuje niekoľko účinných látok, ktoré môžu byť zodpovedné za rôzne mechanizmy jej účinku. Medzi ne patria okrem iného saponíny, flavonoidy, alkaloidy a withanolidy (t.j. steroidné laktóny, ergostové deriváty). Podľa štúdie o vplyve suplementácie Withania somnifera na svalovú silu a regeneráciu jej adaptogénne vlastnosti zvyšujú možnosť byť účinnou ergogénnou pomôckou. Je to spôsobené tým, že fyzická námaha môže byť vnímaná ako forma stresu a zvýšený fyzický výkon človeka je odpoveďou na stres po užití Ashwagandhy (Wankhede et al., 2015). V záveroch získaných v tejto štúdii sa zistilo, že suplementácia Ashwagandhy je spojená s výrazným nárastom svalovej hmoty a sily a bolo navrhnuté, že jej suplementácia môže byť užitočná v spojení s programom odporového tréningu.

Stojí za to obrátiť sa na podporu rastlín. Jednoduchá suplementácia - Ashwagandha vo forme kapsúl.

Nutričné ​​informácie:
Veľkosť dávky: 1 kapsula

             Obsah: 1 kapsula
Extrakt z koreňa Ashwagandha 666 mg
- vrátane withanolidov 10 mg

Zloženie: extrakt z koreňa Ashwagandha (Withania somnifera) [1,5 % withanolidy] (85,1 %); obal kapsuly (želatína; farbivá - oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa, patentná modrá V); protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselín).

Dávkovanie: Odporúčaná denná dávka je 1 kapsula, avšak pre osoby vystavené nadmernej psychickej a fyzickej námahe je vhodné zvýšiť dávku na 2 - 3  cps denne.Related products