+421 940 124 026
8:30 - 16:00
Home page > Nut Butters, Nutely > Almond Butter
7Nutrition

Almond Butter

7Nutrition Natural Almond Butter - Orechové maslo získané z ... Zobraziť viac
Rate: 0,0 (0 rates)
Category: Nut Butters, Nutely
Package: 1000 g
Taste: smooth
On stock 4 pcsNew
All in stock
Free shipping over 130 EUR
We ship within 24 hours
Gift for each order

Price list

PackageTaste Stock Expiration Your price Buy
1000 gsmooth4 pcs1.3.202218,90 EUR
 
18,90 EUR
 

7Nutrition Natural Almond Butter - Orechové maslo získané z prírodných mandlí, ktoré sa spracúvajú buď drvením plodov na drobné chrumkavé kúsky (variant Crunchy) alebo rozžuvaním a mixovaním orieškov až do formy jemnej konzistencie masla (variant Smooth). Oba postupy sú vykonávané na čisto naturálna báze bez dodávania umelých prísad.

  • Bez palmového oleja
  • Bez pridaného cukru
  • bez lepku
  • bez laktózy
  • bez sóje

Orechové maslo 7Nutrition Natural Almond butter je produkt, ktorý je zdrojom bielkovín a veľkého množstva vlákniny. Proteín je základná živina prispievajúce k rastu a udržiavanie svalovej hmoty. Produkt neobsahuje žiadne prísady navyše, ako je tomu u rady iných potravín tohto typu, kde býva obsiahnutý hydrogenovaný tuk na účel konzervácie a predĺženia odporúčaného dátumu spotreby; výrobok je teda zbavený nepriaznivých trans tukov. Natural Almond butter je vyrábaný bez prídavku palmového oleja a cukrov. Natural Almond butter má vysoký obsah vitamínu E, ktorý pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom a B2 (riboflavínu), ktorý pomáha udržiavať normálnu energetický metabolizmus a má vplyv na kvalitu pokožky; okrem toho potláča únavu, chráni bunky pred oxidačným stresom a pomáha udržiavať normálne videnie. Výrobok obsahuje množstvo minerálnych látok, ako sú vápnik, zinok, fosfor a horčík. Tieto komponenty hrajú v mnohých telesných procesoch veľmi dôležitú funkciu. Napríklad, vápnik prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi a pomáha pri správnom fungovaní svalov , pomáha udržiavať normálnu prenos nervových vzruchov a je nevyhnutný pre udržanie zdravých kostí a zubov. Horčík prispieva k zníženie únavy, pomáha udržiavať rovnováhu elektrolytov, normálny energetický metabolizmus, zdravé kosti a zuby, pomáha pri správnom fungovaní nervového systému a svalov . Zinok pomáha k správnej syntéze DNA, podieľa so na bunkovom delení, pomáha udržiavať normálnu plodnosť a reprodukčné funkcie. Prispieva tiež k udržaniu normálneho metabolizmu makroživín - sacharidov, mastných kyselín a pomáha pri normálnej syntéze proteínov. Zinok pomáha udržiavať zdravé vlasy, kožu a nechty. Posledný zo zložiek, na ktorej je produkt bohatý, fosfor, je minerál, ktorý pomáha udržiavať normálny energetický metabolizmus, zdravé kosti a zuby a pomáha pri správnom fungovaní bunkových membrán.

Charakteristika: bezlepkové, neobsahuje laktózu, neobsahuje kvasnice, bez rafinovaného cukru, bezvaječné, vegetariánske, vegánske, neobsahuje pšenicu, neobsahuje sóju, neobsahuje ryby, neobsahuje kôrovce, neobsahuje syřičitany, neobsahuje zeler, neobsahuje horčicu, neobsahuje vlčí bôb, neobsahuje mäkkýše, neobsahuje geneticky modifikované potraviny , bez prísad.

Zloženie: Mandle (99,5%), soľ (0,5%)

Nutrition Valuein 100gin one portion (18,5g)% DRI** in one portion (18,5g)
Energy Value2604 kJ / 628 kcal481 kJ / 116 kcal6 %
Fat52 g9,6 g14 %
– Saturated fatty acids3,8 g0,7 g4 %
Carbohydrates19 g3,5 g1 %
– with sugar4,6 g0,9 g1 %
Protein21 g3,9 g8 %
Salt0,66 g0,12 g2 %

**DRI : denný odporúčaný príjem (8400 kJ/2000 kcal)

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste. Pred užitím premiešajte - z dôvodu dlhšieho skladovania totiž môže dôjsť k oddeleniu tukové zložky. Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov. Produkované vo výrobni, kde so spracúvajú aj iné orechy a sezamové semienka.Related products

On stock9 pcsGrenade Carb Killa Protein Spread, Nut Butters, Nutely - MonsterKingCarb Killa Protein Spread7,90 EUR
On stock2 pcsSkinny Food Chocaholic Spread, Nut Butters, Nutely - MonsterKingChocaholic Spread6,90 EUR
Sold OutAll Nutrition Peanut Cream, Nut Butters, Nutely - MonsterKingPeanut Cream6,90 EUR
Sold OutReal Pharm Peanut Hazelnuts Cream, Nut Butters, Nutely - MonsterKingPeanut Hazelnuts Cream6,90 EUR