8:30 - 16:00 (Monday - Friday)
Home page > Fat burners > L-Carnitine
6PAK Nutrition

L-Carnitine

6Pak Nutrition L-karnitín 1000 mgKarnitín nájdeme v mäse, ry... Zobraziť viac
Rate: 0,0 (0 rates)
Category: Fat burners
Package: 90 cps
Sold Out
Free shipping over 120 EUR
Gift for each order

Price list

Package Stock Expiration Your price Buy
90 cpsthe product is sold out, Monitor availability

6Pak Nutrition L-karnitín 1000 mg
Karnitín nájdeme v mäse, rybách a mliečnych výrobkoch. Je to veľmi dôležitá zložka našej každodennej stravy. Je dobré vedieť, že rastlinné produkty ho obsahujú v malom množstve, takže vegáni a vegetariáni by mali zvážiť denné dopĺňanie L-karnitínu ako doplnok k ich každodennej strave.


L-karnitín vo výskume
Podľa široko dostupných publikácií môže mať vysoká koncentrácia L-karnitínu v organizme priaznivý vplyv na urýchlenie chudnutia (zoštíhlenie), pretože pôsobí ako transportér mastných kyselín do buniek, kde tieto bunky okysličujú a premieňajú na energiu . Okrem vyššie uvedených vlastností môže L-karnitín znižovať tvorbu kyseliny mliečnej produkovanej pri dlhodobom cvičení, čo môže mať priaznivý vplyv na výkonnosť organizmu.

Nutričné ​​informácie:
Veľkosť porcie: 1 tableta

       Obsah: 1 tableta
L-karnitín tartrát 1000 mg
- vrátane L-karnitínu 667 mg

Zloženie: L-karnitín tartrát, plnidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce látky (uhličitan vápenatý, oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín).

Dávkovanie: užívajte 1 cps 2 - 4 x denne vždy na prázdny žalúdok, každú dávku zapite dostatočným množstvom tekutín. Vhodné je úživať L-Karnitín ráno na lačno / pred obedom / pred tréningom a v období diéty možete pridať dávku aj večer pred spánkom.Related products