8:30 - 16:00 (Monday - Friday)
Home page > Preworkouts > Craze Shot
6PAK Nutrition

Craze Shot

6PAK Craze Shot - Vďaka nemu bude každý tréning (aj v slabší... Zobraziť viac
Rate: 0,0 (0 rates)
Category: Preworkouts
Taste: orange
Volume: 80 ml
Sold Out
Free shipping over 120 EUR
Gift for each order

Price list

TasteVolume Stock Expiration Your price Buy
orange80 mlthe product is sold out, Monitor availability

6PAK Craze Shot - Vďaka nemu bude každý tréning (aj v slabší deň) absolvovaný na 100 %. Siahnite po silnej injekcii energie a prekonajte ďalšie tréningové bariéry, nenechajte sa ničím obmedzovať! Produkt obsahuje iba účinné dávky overených účinných látok, vrátane veľkej porcie čistého kofeínu.

Účinné zložky:

  • Kofeín ovplyvňuje množstvo aspektov, ako napríklad: zvýšenie pozornosti, zlepšenie koncentrácie, zníženie pocitu únavy pri fyzickej námahe, ale tiež prispieva k zvýšeniu vytrvalosti a fyzickej účinnosti. S
  • Beta-alanín je súčasťou molekuly karnozínu, ktorá je zodpovedná za zlepšenie vytrvalosti tela pri cvičení. Vykazuje vysoký antioxidačný potenciál, ktorý sa premieta do podpory imunitného systému v boji proti voľným kyslíkovým radikálom. Zavedenie beta-alanínu do suplementácie zlepšuje cvičebnú vytrvalosť svalov a podporuje ich regeneráciu, vďaka čomu sa aj po veľmi náročnom tréningu vrátite do plnej formy za kratší čas!
  • Taurín je voľná aminokyselina a nachádza sa v mnohých tkanivách. Podieľa sa na mnohých dôležitých procesoch v ľudskom tele, napríklad moduluje osmotický tlak, ovplyvňuje katiónovú homeostázu a vykazuje neurotransmiterové funkcie. Taurín tiež pôsobí ako antioxidant.
  • Cholín je dôležitá zlúčenina, ktorá hrá úlohu ako predchodca fosfatidylcholínu (najdôležitejšej zložky bunkových membrán). Je tiež prekurzorom žlčových kyselín, lipoproteínov a betaínu.

Benefity:

  • predtréningový stimulant založený na 4 účinných zložkách
  • vysoký obsah kofeínu
  • bez kreatínu
  • praktická tekutá forma

Balenie obsahuje 4 dávky

Dávkovanie: pred alebo počas tréningu vypite 1 porciu (20 ml, 1/4 fľaštičky). Užívajte maximálne 3 porcie v priebehu 24 hodín. Pred použitím dobre pretrepte. Spotrebujte do 24 hodín po otvorení.Related products