+421 940 124 026
8:30 - 16:00
Home page > Creatine > Maximum Krea-Genic
Weider

Maximum Krea-Genic

WEIDER Maximum KREA-GENIC - obsahuje 100 g zdarma oproti pôv... Zobraziť viac
Rate: 0,0 (0 rates)
Category: Creatine
Package: 554 g
Sold OutNew
Free shipping over 130 EUR
Gift for each order

Price list

Package Stock Expiration Your price Buy
554 gthe product is sold out, Monitor availability

WEIDER Maximum KREA-GENIC - obsahuje 100 g zdarma oproti pôvodnej gramáži!

Maximum KREA-GENIC je výživový doplnok ktorý je najúčinnejší patentovaný kreatín vo forme KREA-Genic. Tento kreatín je výnimočný kvalitou a okrem toho aj pridanými látkami. Najnovšia patentovaná technológia zaručuje 100%-nú čistotu bez akýchkoľvek neúčinných súčastí.

KREA-GENIC + TAURÍN + ALANÍN + VÁPNIK + SODÍK + FOSFOR - PRE PERFEKTNÚ SVALOVÚ PRÁCU
Tzv. DOUBLE BUFFERED CREATINE je zatiaľ najvyššia a najstabilnejšia forma kreatínu na trhu. Ideálny prípravok na zlepšenie krátkodobého intenzívneho výkonu, prírastku svalovej hmoty a zvýšenie sily. Krea-Genic umožňuje veľmi účinnú suplementáciu kreatínom - funguje bez nasycovacej fázy, pričom sa nemení na neúčinný kreatinín. Prípravok potláča tvorbu kyseliny mliečnej a nezavodňuje! Krea-Genic: predstavuje novú generáciu kreatínu s vylepšeným transportným systémom. Patentovaná, kreatínová formula s dvojitou ochranou (maximálna stabilita v žalúdku i v krvi) posúva vstrebateľnosť kreatínu na vyššiu úroveň a tým aj efektivitu získavania maximálnych svalových prírastkov, nárastu sily a zlepšenie potréningovej regenerácie.

Krea-Genic funguje na základe maximálnej stability kreatínu v tvojom organizme. Unikátna je nielen 100 % stabilnosť kreatínu, ktorý je prijímaný svalovou bunkou, ale i to, že Krea-Genic vháňa kreatín do buniek vysokou rýchlosťou. To má za následok omnoho vyššiu a rýchlejšiu tvorbu ATP (adenosintrifosfát), ktorý je hlavným zdrojom energie pre prácu svalov.

Dávkovanie: 1 dávku (6,5 g) v 200 ml vody najlepšie 30 min pred tréningom, užívať aj v netréningové dni ľubovolne počas dňa.Related products

Sold OutReal Pharm TCM, Creatine - MonsterKingTCM13,90 EUR
On stock6 pcsBioTech USA Crea.ToR, Creatine - MonsterKingCrea.ToR12,90 EUR
On stock1 pcsGE Labs Creatine HCL, Creatine - MonsterKingCreatine HCL29,90 EUR
Sold OutGaspari Nutrition SizeOn Max Performance, Creatine - MonsterKingSizeOn Max Performance39,90 EUR