+421 940 124 026
8:30 - 16:00 (Monday - Friday)
Home page > Amino Acids > Amino Blast
Warrior

Amino Blast

AMINO BLAST - Celodenný zdroj energie, aminokyselín, BC... Zobraziť viac
Rate: 0,0 (0 rates)
Category: Amino Acids
Package: 270 g
Taste: black raspberry, cherry cola, grape bubblegum, pineapple chunk
On stock 2 pcsSale
All in stock
Free shipping over 100 EUR
We ship within 24 hours
Gift for each order

Price list

PackageTaste Stock Expiration Your price Buy
270 gblack raspberry2 pcs31.8.202315,90 EURSale 17,90 EUR
 
15,90 EURSale 17,90 EUR
 
270 ggrape bubblegumthe product is sold out, Monitor availability
270 gcherry colathe product is sold out, Monitor availability
270 gpineapple chunkthe product is sold out, Monitor availability

AMINO BLAST - Celodenný zdroj energie, aminokyselín, BCAA, to všetko s nulovým obsahom cukrov. Warrior Amino Blast predstavuje nový typ nápoja, ktorý možno konzumovať ráno po prebudení, medzi hlavnými jedlami, alebo pred tréningom. Obsahuje komplex aminokyselín a látky pomáhajúce ich vstrebanie + látky povzbudzujúce centrálnu nervovú sústavu. Pri intenzívnom fyzickom tréningu zameranom na budovanie čistej svalovej hmoty je potrebné dodávať telu také látky, aby bol maximalizovaný efekt rýchlej svalovej regenerácia . Vetvené aminokyseliny leucín, izoleucín a valín sú najdôležitejšími stavebnými látkami svalu a ich účinky a pôsobenie boli veľmi podrobne popísané - súvisí s budovaním svalovej hmoty a jej regeneráciou. Účinky glutamínu súvisia s posilnením proteosyntézy a potlačením katabolických procesov, účinky citrulínu s produkciou oxidu dusnatého a okysličením svalov , zatiaľ čo účinky taurínu súvisia s množstvom tekutiny vo svaloch. Prídavok kofeínu a extraktu zeleného čaju súvisí so stimuláciou organizmu, zatiaľ čo hydrogénuhličitan sodný je v produkte obsiahnutý pre svoj zásaditý charakter. S vysokým obsahom kofeínu (80 mg / jedna 9g dávka).

Warrior Amino Blast = blahodarná infúzia pre tvrdo pracujúce svaly = podpora budovania čistej svalovej hmoty, podpora proteosyntézy a potlačenie katabolických procesov. Warrior Amino Blast je ideálnou voľbou najmä u vysokointenzivních silových a funkčných tréningov.


Dávkovanie: 9 g prášku (1 zarovnanú odmerku) dobre rozmiešajte v 250 ml studenej vody. Konzumujte podľa potreby 1 - 3 dávky denne = ráno, medzi jedlami, alebo 20 - 30 minút pred tréningom na prázdny žalúdok. Vyhýbajte sa iným produktom s obsahom kofeínu.Related products