+421 940 124 026
8:30 - 16:00
Home page > Supplements > Anabol 5 Advanced
Nutrex

Anabol 5 Advanced

Nesteroidný prípravok s maximálnym anabolickým účinkomPočas ... Zobraziť viac
Rate: 0,0 (0 rates)
Category: Supplements
Package: 120 cps
On stock 25 pcsSale
All in stock
Free shipping over 130 EUR
We ship within 24 hours
Gift for each order

Price list

Package Stock Expiration Your price Buy
120 cps25 pcs30.6.202222,50 EURSale 29,90 EUR
 
22,50 EURSale 29,90 EUR
 

Nesteroidný prípravok s maximálnym anabolickým účinkom

Počas 2 rokov sa stal obľúbeným a vyhľadávaným suplementom po celom svete. Za svoj úspech vďačí hlavne technológii, pri ktorej je vyrábaný. Kapsule Anabol 5 sú špeciálne pripravené tak, aby boli rýchlorozpustné, čo zabezpečuje okamžitý účinok po skonzumovaní a predĺžená účinnosť v kombinácii s postupným uvoľňovaním dáva vašim svalom neustály impulz – anabolický impulz. A to je práve to, čo potrebujete, aby ste maximalizovali svalové prírastky. Nebráňte svojim svalom v raste a doprajte im maximálny anabolický efekt!


Prečo Anabol 5?

Anabol 5 je podľa mnohých svetových kulturistov jeden z najlepších a najsilnejších nesteroidných prípravkov podporujúcich maximálny anabolicky efekt. Vďaka tomu, že Anabol 5 dokáže vytvoriť takéto vysoko-anabolické a antikatabolické prostredie, dokážu svaly prijať syntézou viacej proteínu. Sú teda lepšie zásobené dôležitými živinami, a nič im nebráni v regenerácii a v ďalšom svalovom raste. Základným kameňom jeho sily je 100g 6-Keto diosgeninu v jednej dávke, teda v dvoch kapsulách.


Pre koho je vhodný?

Je vhodný najmä pri ťažkom a intenzívnom tréningu, kedy pomáha prekonať svalovú únavu a dodať dostatok proteínov do svalových vlákien. Je klinicky dokázaná účinnosť, a efektívnosť prípravku sa približuje steroidným suplementom. Anabol 5 zabezpečuje veľmi rýchle svalové prírastky čistej hmoty. Za 28 dní môžete naozaj zmeniť svoju postavu. Uplatnenie nájde, či už pri prekonávaní silových limitov, tak pri naberaní čistej svalovej hmoty!


Dávkovanie
Užívajte 2 kapsule 2x denne. Aby ste dosiahli, čo najlepšie výsledky, užívajte 2 kapsule ráno pred jedlom, alebo ako prvú vec po prebudení a ďalšie 2 kapsule ihneď po tréningu. Prípravok ANABOL-5 je najlepšie užívať cyklicky. Navrhujeme dĺžku 12 týždňov, po ktorej nasleduje 2-týždenná prestávka.Related products

On stock3 pcsReal Pharm  Tribulus Terrestris, Supplements - MonsterKing Tribulus Terrestris16,90 EUR
On stock4 pcsNutrex Vitrix, Supplements - MonsterKingVitrix25,90 EUR
On stock3 pcsUniversal  Animal Stak, Supplements - MonsterKingAnimal Stak39,90 EUR
Sold OutOlympus UK Legend, Supplements - MonsterKingLegend39,90 EUR